Dažniausiai užduodami klausimai

Ar pristatote prekes visoje Lietuvoje?
Taip, prekes pristatome visoje Lietuvoje. Nemokamai pristatome 20 km spinduliu nuo Utenos, toliau 1km kaina 0,20 EUR skaičiuojant už atstumą pirmyn ir atgal.
Ar galima grąžinti prekes?
Taip, prekes galima grąžinti vadovaujantis Lietuvos Vartotojų teisių gynimo įstatymu.
Kokios yra grąžinimo sąlygos?
Garantuojame, kad grąžinsime Jums pinigus, jeigu per 14 dienų nuspręsite grąžinti kokybišką prekę(ji turi būti nepanaudota, originalioje pakuotėje, nepažeista, išlaikiusi gamyklinę prekinę išvaizdą) ir apmokėsite su grąžinimu susijusias išlaidas.
Atskirais atvejais, susitarus su pardavėju, galimi ir kiti grąžinimo būdai.
Kaip užsakyti prekę?
Pirmiausia, renkantis prekes, vertėtų išsamiai susipažinti su jų techninėmis charakteristikomis. Atsiradus abejonėms, dėl prekės tinkamumo, patariame skambinti tel. 8-687 76000 ir konsultuotis su Pardavėju, kuris maloniai patars bei padės priimti tinkamiausią sprendimą.
Išsirinkę prekę bei užpildę reikiamą informaciją, savo apsisprendimą patvirtinkite, spausdami "Užsakyti"
Pardavėjas gavęs užsakymą, tą pačią darbo dieną, bet ne vėliau kaip paros bėgyje, susisieks su Jumis el.paštu arba telefonu ir informuos Jus apie užsakymo įvykdymo terminus, atsiskaitymo galimybes, prekės pristatymo tvarką bei kitas sąlygas.
Kaip galima sužinoti apie pateiktą užsakymą?
Paros bėgyje, nesulaukę atsako iš Pardavėjo visada galite susisiekti su Juo tel. 8-687 76000 arba el.paštu: lapinskasvaldemaras@gmail.com
Kokia apmokėjimo tvarka už įsigyjamas prekes?
Gavus iš Pardavėjo užsakymo patvirtinimą, galite atsiskaityti pavedimu į Pardavėjo nurodytą sąskaitą arba mokėti grynais, prekės pristatymo metu.
Užsakant išskirtinių charakteristikų prekę,
pvz. 100 kW kieto kuro katilą, kuri nėra palaikoma nei Pardavėjo, nei gamintojo sandėlyje ir yra būtinybė užsakyti šią prekę pas gamintoją gamybai, Pirkėjas privalo sumokėti avansą, lygų 50 proc. prekės vertės. Likusią, prekės vertės dalį, Pirkėjas sumoka, kai Pardavėjas informuoja, kad prekė jau yra pas Jį arba bendru sutarimu, atsiskaito prekės pristatymo ar atsiėmimo metu.
Kokios yra užsakymo atsiėmimo galimybės?
Prekės gali būti pristatomos nurodytu adresu Pardavėjo iniciatyva arba pirkėjui pageidaujant, atsiimamos Jo asmeniniu transportu. Pardavėjas užtikrina prekių pakrovimą, tačiau už prekių pažeidimą, sugadinimą transportavimo metu, atsakomybė atitenka Pirkėjui
Apie UtenosMontuotojai.lt
Kokybiškai pasirinkta ir profesionaliai įrengta šildymo, kanalizacijos, vandentiekio ar kondicionavimo sistema yra tai, kas neatsiejama nuo šiuolaikiškai įrengtų patalpų. Todėl jau daugiau nei dešimt metų kasdien siekiame, kad mūsų paslaugomis besinaudojantys klientai galėtų pasiekti geriausią rezultatą, kartu sutaupydami ir daug savo lėšų, skirtų šildymui. Kadangi kiekviena situacija yra labai individuali ir skirtinga, kaskart atsižvelgiame į konkretaus kliento atvejį, labai kruopščiai atrinkdami tinkamiausią techninę įrangą ir pritaikydami efektyviausius sprendimus.

Ilgametė mūsų turima patirtis padeda užtikrinti, kad mūsų klientai gautų pačios aukščiausios kokybės paslaugas. Tuo tarpu suprasdami, ką šiandieninėje rinkoje vartotojams reiškia didelis patogumas ir pasirinkimo laisvė, siūlome kompleksinius sprendimus, kurie padeda sutaupyti ne tik daug laiko, tačiau ir papildomų lėšų. Į mus besikreipiantys klientai gali pasinaudoti visomis jiems reikalingomis paslaugomis, susijusiomis su šildymo, kondicionavimo, vandentiekio ir kanalizacijos sistemomis, todėl nepaisant to, koks bebūtų objektas ar kokios apimties darbus reikėtų atlikti, mes galime pateikti optimaliausią ir profesionaliausią sprendimą.

Konsultacijos. Norint pasiekti geriausią rezultatą, pasirenkant tinkamiausius sprendimus, pirmiausia reikėtų labai atidžiai ir kruopščiai įvertinti konkrečią situaciją. Tai reiškia, kad viskas prasideda nuo komunikacijos ir poreikių išsiaiškinimo. Visuomet siekiame, kad prieš pradedant darbus klientai gautų visus jiems reikalingus atsakymus, kartu atrandant sprendimus, kurie jų situacijoje būtų labiausiai prieinami ir efektyviausi.

Prekyba. Kadangi teikiame kompleksines šildymo, vandentiekio ir kanalizacijos bei kondicionavimo sistemų projektavimo ir montavimo paslaugas, savo klientams siūlome ir platų šiose srityse naudojamos įrangos asortimentą. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti tiek akumuliacines talpas, gyvatukus, katilus, kondicionierius, tiek ir šilumos siurblius, vandens šildytuvus, vandens valymo filtrus ir židinius bei krosneles.

Projektavimas ir montavimas. Kiekvienas klientas, kuris pasirenka mūsų teikiamas paslaugas, gali būti tikras, kad galės lengvai pasinaudoti tiek sistemų projektavimo, tiek ir montavimo paslaugomis. Mūsų aukštos kvalifikacijos ir ilgamete darbo patirtimi pasižyminčios komandos pagalba galime užtikrinti nepriekaištingą rezultatą, visuomet atliktiems darbams suteikdami ilgametę garantiją. Visi projektavimo ir montavimo darbai yra įgyvendinami kokybiškai ir operatyviai, užtikrinant geriausią galutinį rezultatą.